Всесезонна шина Premiorri Vimero 195/65 R15 91H
Відео 8Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Premiorri Vimero 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Premiorri 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Premiorri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Premiorri Vimero 195/65 R15 91H
Усі ціни 33 →Premiorri Vimero 195/65 R15 91H | 1 607 грн. |
Premiorri Vimero 195/65 R15 91H | 1 659 грн. |
Premiorri Vimero (195/65R15 91H) | 1 499 грн. |
Всесезонные шины Premiorri Vimero 195/65 R15 91H 1001179215 | 1 561 грн. |
PREMIORRI Vimero 195/65R15 91H | 1 516 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →