Літня шина Premiorri Solazo 175/70 R13 82H
Відео 23Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Premiorri Solazo 175/70 R13 82H 175/70 R13 82 H 175/70 R13 82 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Premiorri 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Premiorri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Premiorri Solazo 175/70 R13 82H
Усі ціни 36 →Premiorri Solazo 175/70 R13 82H | 1 221 грн. |
Premiorri Solazo 175/70 R13 82H | 1 313 грн. |
Premiorri Solazo (175/70R13 82H) | 1 192 грн. |
Летние шины Premiorri Solazo 175/70 R13 82H 197996 | 1 229 грн. |
PREMIORRI Solazo 175/70R13 82H | 1 206 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
26 11 26 23 |
На Жигулі піде Піде Хрень користуюся Premiorri Solazo 175/70 R13 82H більше року |
Гума бюджетного плану, якщо не хочеш витрачається то це найкращий варіант, трохи щумновата, дорогу тримає. У мене ззаду стояла гума 195/55/r15 іншого виробника, але чому при покупці ідентичної гуми premirri вона вже!? Як так то, візуально дивишся на них і при тій же розмірності преміорі вже, так що дизлайк вам за це рекомендую купити обов'язково |
Ціна, по місту не галаслива але для ВАЗ це не критично, балансування 10-15 гр. колесо Порка ще не знайшов. користуюся Premiorri Solazo 175/70 R13 82H менше місяця |
Показано 3 з 92 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Premiorri Solazo 175/70 R13 82H
Ціни на Premiorri Solazo 175/70 R13 82H |
---|---|---|---|---|
Premiorri Solazo 175/70 R13 82H | від 1 160 грн. | 36 пропозицій | ||
Premiorri Solazo 175/70 R13 82T | від 1 295 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →