Всесезонна шина Premiorri Vimero 4Seasons 195/65 R15 91H
Відео 1Фото 22 |
Виберіть розмір шин
Premiorri Vimero 4Seasons 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Premiorri Vimero 4Seasons 195/65 R15 91H
Усі ціни 25 →Шина Premiorri Vimero 4Seasons 195/65 R15 91H | 1 542 грн. |
Premiorri Vimero 4Seasons 195/65 R15 91H | 1 613 грн. |
Premiorri Vimero 4Seasons 195/65 R15 91H | 1 717 грн. |
Всесезонные шины Premiorri Vimero 4Seasons 195/65 R15 91H 1002575209 | 1 589 грн. |
Premiorri Vimero 4Seasons (195/65R15 91H) | 1 559 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →