Камера заднього огляду Prime-X CA-1392
Відео 1Фото 6 |
Prime-X CA-1392 |
|
Довжина дроту живлення — 1.2 м, дроти відео сигналу — 6 м.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime-X CA-1392
Усі ціни 7 →Камера заднего вида Prime-X CA-1392 (MERCEDES GL, Ml 2007, W164) | 1 318 грн. |
Камера заднього виду Prime-x CA-1392 для MERCEDES GL, ML 2007, W164 200000 | 1 850 грн. |
Камера заднього виду Prime-X CA-1392 (MERCEDES GL, ML 2007, W164) | 1 850 грн. |
Штатна камера заднього виду Prime-X CA-1392 для Mercedes-Benz GL, ML 2007, | 1 850 грн. |
Камера заднього огляду Prime-X CA-1392 (MERCEDES (GL, ML 2007, W164) (5031 | 1 850 грн. |
Штатна камера заднього виду Prime-X CA-1392 Mercedes (GL, ML 2007, W164) | 1 855 грн. |
Штатна камера Prime-X CA-1392 для автомобілів MERCEDES | 1 850 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →