Камера заднього огляду Prime-X CA-1398
Фото 3 |
Prime-X CA-1398 |
|
Довжина дроту живлення — 1.2 м, а дроти відео сигналу — 6 м
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime-X CA-1398
Усі ціни 9 →Камера заднего вида Prime-X CA-1398 HYUNDAI/KIA/SSANG Yong / Geely | 1 384 грн. |
Камера заднього виду Prime-x СА-1398 для HYUNDAI Avante, Elantra, Grandeur | 1 850 грн. |
Камера заднего вида Prime-X CA-1398 HYUNDAI/KIA/SSANG YONG / GEELY | 1 850 грн. |
Камера заднього виду Prime-X CA-1398 HYUNDAI/KIA/SSANG YONG / GEELY | 1 850 грн. |
Штатна камера заднього виду Prime-X CA-1398. Hyundai Avante, Elantra, Gran | 1 850 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →