Ванна Volle Aiva Neo 170x70 см
Volle Aiva Neo 170x70 1229.001770 |
|
Ванна виготовлена із багатошарового полімерного акрилу австрійської компанії Senoplast. Зовнішній бік армована шаром склополіефірного складу (смола Carlo Ricco (Італія)). Дно ванни посилено спеціальним вологостійким листом ДСП завтовшки 18 мм.
Ніжки та бічна панель купуються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Aiva Neo 170x70 см
Ванна акрилова Volle Aiva Neo 170x70 1229.001770 | 8 256 грн. |
Ванна Volle AIVA NEO 170x70 см (1229.001770) 1229.001770 | 8 256 грн. |
Ванна акрилова Volle Aiva Neo 1700x700x390 без ніжок 1229.001770 | 8 256 грн. |
Ванна акриловая Volle Aiva Neo 170x70 1229.001770 | 7 018 грн. |
Ванна акриловая VOLLE AIVA 170x70 1229.001770 | 7 843 грн. |
Модификації Volle Aiva Neo
Ціни на Volle Aiva Neo |
---|---|---|---|---|
Volle Aiva Neo 150x70 см | від 6 548 грн. | 8 пропозицій | ||
Volle Aiva Neo 170x70 см | від 7 018 грн. | 5 пропозицій | ||
Volle Aiva Neo 170x75 см | від 7 164 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →