Душовий набір Primera Life 5521070
Відео 1Фото 4 |
Primera Life 5521070 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Life 5521070
Усі ціни 8 →Душовий гарнітур Primera Life хром 5521070 | 1 009 грн. |
Душовий набір PRIMERA Life із ручною лійкою, шлангом та стійкою 710мм чорн | 1 129 грн. |
Душевой набор Primera Life (5521070) 201092 | 1 009 грн. |
Душовий гарнітур Primera Life хром 5521070 | 1 009 грн. |
Душовий набір PRIMERA Life із ручною лійкою, шлангом та стійкою 710мм хром | 1 009 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →