Змішувач Primera Life 5521050
Відео 1Фото 3 |
Primera Life 5521050 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Life 5521050
Усі ціни 9 →Primera Primera Life 5521050 хром | 1 559 грн. |
Змішувач для душу одноважільний PRIMERA Life хром латунь без душового набо | 1 559 грн. |
Смеситель для душа Primera Life 5521050, хром 200087 | 1 559 грн. |
Змішувач для душу PRIMERA Life 5521050B | 1 819 грн. |
Змішувач для душу одноважільний PRIMERA Life чорний латунь без душового на | 1 859 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →