Змішувач Primera Life 5521010
Відео 1Фото 3 |
Primera Life 5521010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Life 5521010
Усі ціни 9 →Primera Primera Life 5521010 хром | 1 439 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PRIMERA Life чорний латунь 5521010B | 1 549 грн. |
Смеситель для раковины Primera Life 5521010 201078 | 1 439 грн. |
Змішувач для раковини PRIMERA Life 5521010 | 1 409 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PRIMERA Life хром латунь 5521010 | 1 439 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →