Унітаз Primera Project New 3320147
Відео 1Фото 3 |
Primera Project New 3320147 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Project New 3320147
Усі ціни 6 →Унітаз підвісний Primera Project New білий глянцевий 3320147 з сидінням So | 4 749 грн. |
Унітаз підвісний Primera Project New 3320147, білий глянець | 4 659 грн. |
Primera Primera Project New 3320147 з кришкою soft-close | 4 749 грн. |
Унитаз подвесной Primera Project New с крышкой soft-close (3320147) 200141 | 4 749 грн. |
Унітаз підвісний Primera Project New білий глянцевий 3320147 з сидінням So | 4 749 грн. |
Унітаз підвісний PRIMERA Project New 3320147 iз сидінням Soft Close дюропл | 4 749 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →