Унітаз Primera Grand 8220022
Primera Grand 8220022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Grand 8220022
Усі ціни 30 →Унітаз PRIMERA GRAND 8220022 з сидінням Soft Close | 6 180 грн. |
Унітаз підвісний Primera Grand із сидінням Soft Close 8220022 | 5 700 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий PRIMERA Grand із сидінням з мікроліфто | 5 925 грн. |
Primera Primera Grand 8320022 с сиденьем Soft Close | 5 298 грн. |
Унитаз подвесной Primera Grand с сидением soft close (8220022) 200883 | 6 180 грн. |
ще 20 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 8320022 — з безободковой технологією Clean Pro
РекомендуємоПорівняти в таблиці →