Комп'ютерне крісло Pro-Gamer Gorgon 2.0
Відео 1Фото 11 |
Pro-Gamer Gorgon 2.0 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Gamer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Gamer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Gamer Gorgon 2.0
Усі ціни 7 →Комп'ютерне крісло для геймера Pro-Gamer Gorgon 2,0 Black/Red | 8 557 грн. |
Крісло Pro-Gamer Gorgon 2.0 Czarno-Czerwony (PG41) | 7 134 грн. |
Комп'ютерне крісло для геймера Pro-Gamer Gorgon 2,0 Black/Red | 8 547 грн. |
Компьютерное кресло для геймера Pro-Gamer Gorgon 2.0 Black/Red | 8 553 грн. |
Крісло Pro-Gamer Gorgon 2.0 Czarny PG60 | 8 200 грн. |
Крісло Pro-Gamer Gorgon 2.0 (Czarno-szary) | 10 373 грн. |
Компьютерное кресло для геймера Pro-Gamer Gorgon 2.0 Black/Red | 8 547 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →