Комп'ютерне крісло Pro-Gamer Falcon+
Фото 4 |
Pro-Gamer Falcon+ |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Gamer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Gamer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Gamer Falcon+
Комп'ютерне крісло для геймера Pro-Gamer Falcon PLUS Black (PG61) | 7 438 грн. |
Крісло Pro-Gamer Falcon PLUS Czarny PG61 | 7 134 грн. |
Комп'ютерне крісло для геймера Pro-Gamer Falcon PLUS Black (PG61) | 7 448 грн. |
Компьютерное кресло для геймера Pro-Gamer Falcon PLUS Black (PG61) | 7 444 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →