Комп'ютерне крісло GT Racer X-8004 Fabric
Фото 12 |
GT Racer X-8004 Fabric |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GT Racer X-8004 Fabric
Усі ціни 12 →Геймерское кресло GT Racer X-8004 Fabric Black | 9 499 грн. |
GT Racer X-8004 Fabric Black | 8 550 грн. |
GT Racer X-8004 Fabric Black | 8 250 грн. |
GT Racer X-8004 Fabric Gray X-8004FabricGray | 8 999 грн. |
Крісло для геймерів GT RACER X-8004 Fabric Gray | 9 499 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →