Програвач вінілу Pro-Ject VT-E BT
Відео 1Фото 10 |
Pro-Ject VT-E BT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject VT-E BT
Усі ціни 19 →Програвач вінілу Pro-Ject VT-E BT R + OM5E czerwony | 18 614 грн. |
Pro-Ject VT-E BT R + OM5E czerwony | 18 614 грн. |
Граммофон Pro-Ject VT-E R BT Red | 38 100 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject VT-E BT R + OM5E biały | 18 614 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject VT-E BT R + OM5E czarny | 25 174 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості програвача вінілу Pro-Ject VT-E BT:
- Вертикальна установка, можливе кріплення на стіну
РекомендуємоПорівняти в таблиці →