Литий диск PROLINE PXV 7x17/5x98 ET38 DIA58,1
Фото 5 | від 7 809 до 8 455 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації PROLINE PXV 45
Характеристики
PROLINE PXV 7x17/5x98 ET38 DIA58,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROLINE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROLINE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити PROLINE PXV 7x17/5x98 ET38 DIA58,1
ProLine Wheels PXV R17 W7 PCD5x98 ET38 DIA58.1 Black Polished 03916713-PXV | 8 170 грн. |
ProLine Wheels PXV R17 W7 PCD5x98 ET38 DIA58.1 Black Polished | 8 455 грн. |
Диски ProLine Wheels PXV 7x17 5x98 ET38 DIA58,1 (black polished) (10025646 | 7 809 грн. |
Закрити
Схожі