Литий диск PROLINE VX100 5,5x14/4x100 ET34 DIA63,4
Відео 1Фото 5 | від 5 702 до 7 452 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):34 мм |
Модифікації PROLINE VX100 36
Характеристики
PROLINE VX100 5,5x14/4x100 ET34 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROLINE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROLINE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити PROLINE VX100 5,5x14/4x100 ET34 DIA63,4
Сортувати
ProLine Wheels VX100 R14 W5.5 PCD4x100 ET34 DIA63.3 Black Matt 3917455 | 6 214 грн. |
Proline VX100 matt black R14 W5.5 PCD4x100 ET34 DIA63.3 | 7 452 грн. |
ProLine Wheels VX100 R14 W5.5 PCD4x100 ET34 DIA63.3 Black Matt | 6 423 грн. |
ProLine Wheels VX100 R14 W5.5 PCD4x100 ET34 DIA63.3 Silver 3917405 | 6 214 грн. |
Proline VX100 Silver R14 W5.5 PCD4x100 ET34 DIA63.3 | 7 452 грн. |
ProLine Wheels VX100 R14 W5.5 PCD4x100 ET34 DIA63.3 Silver | 6 423 грн. |
Диски ProLine Wheels VX100 5,5x14 4x100 ET34 DIA63,3 (matt black) (1001409 | 5 702 грн. |
Диски ProLine Wheels VX100 5,5x14 4x100 ET34 DIA63,3 (arctic silver) (1001 | 5 702 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі