Литий диск Ronal R42 5x14/4x100 ET38 DIA68,1
Фото 3 | від 6 195 до 6 510 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Ronal R42 107
Характеристики
Ronal R42 5x14/4x100 ET38 DIA68,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R42 5x14/4x100 ET38 DIA68,1
Ronal R42 R14 W5 PCD4x100 ET38 DIA68.1 Silver 42R4504.03X/030 | 6 195 грн. |
Ronal R42 (5J x 14 4x100 ET38 DIA68.1 Kristallsilber) | 6 510 грн. |
Ronal R42 R14 W5 PCD4x100 ET38 DIA68.1 Silver | 6 403 грн. |
Закрити
Схожі