Точильний верстат PROMA BKL-2000 200 мм / 550 Вт
PROMA BKL-2000 200 мм / 550 Вт 150 мм / 375 Вт200 мм / 550 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROMA BKL-2000 200 мм / 550 Вт
Заточной станок PROMA ВКL-2000 (550 Вт) 25450200 | 9 399 грн. |
Proma BKL-2000 A25450200 | 10 880 грн. |
Proma BKL-2000 A25450200 | 11 152 грн. |
Proma BKL-2000 A25450200 | 11 424 грн. |
Заточний верстат PROMA BKL-2000 | 9 559 грн. |
Відеоогляди
Модификації PROMA BKL-2000
Ціни на PROMA BKL-2000 |
---|---|---|---|---|
PROMA BKL-1500 150 мм / 375 Вт | від 5 461 грн. | 1 пропозиція | ||
PROMA BKL-2000 200 мм / 550 Вт | від 9 399 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →