Полірувальний верстат Optimum OPTIpolish GU 20P 3101545 200 мм 400 В
Фото 3 |
Optimum OPTIpolish GU 20P 3101545 200 мм 400 В 200 мм 230 В 200 мм 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIpolish GU 20P 3101545 200 мм 400 В
Усі ціни 6 →Полировальный станок по металлу Optimum OPTIpolish GU 20P (400V) 3101545 | 8 384 грн. |
Шліфувальний верстат по металу OPTIgrind GU 20P (400V) (3101545) | 7 840 грн. |
Optimum GU 20P (400V) 3101545 | 11 240 грн. |
Optimum GU 20P (400V) 3101545 | 11 521 грн. |
Полировальный станок по металлу Optimum OPTIpolish GU 20P (380В) 3101545 | 7 953 грн. |
Optimum GU 20P (400V) 3101545 | 11 802 грн. |
Модификації Optimum OPTIpolish GU 20P 3101545
Ціни на Optimum OPTIpolish GU 20P 3101545 |
---|---|---|---|---|
Optimum OPTIpolish GU 20P 3101540 200 мм 230 В | від 7 576 грн. | 5 пропозицій | ||
Optimum OPTIpolish GU 20P 3101545 200 мм 400 В | від 7 840 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →