Пряма шліфмашина PROXXON IGS/A 29850
Фото 6 |
PROXXON IGS/A 29850 акк. відсутнійкейс / акк. 1 шт 2.6 Агод |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON IGS/A 29850
Набор с аккумуляторной промиссловою прямою шлейфовой машиной IGS/A PROXXON | 8 640 грн. |
Акумуляторна промислова пряма шліфувальна машина IGS/A Proxxon 29850 | 8 207 грн. |
Акумуляторна шліфувальна машина IGS/A Proxxon 29850 | 8 207 грн. |
Акумуляторна промислова пряма шліфувальна машина IGS/A Proxxon 29850 | 8 207 грн. |
Модификації PROXXON IGS/A 29850
Ціни на PROXXON IGS/A 29850 |
---|---|---|---|---|
PROXXON IGS/A 29852 | від 4 767 грн. | 4 пропозиції | ||
PROXXON IGS/A 29850 | від 8 207 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →