Пряма шліфмашина PROXXON LGS/A 29862
Фото 3 |
PROXXON LGS/A 29862 акк. відсутнійкейс / акк. 1 шт 2.6 Агод |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON LGS/A 29862
Аккумуляторная шлифмашина с длинным горлом LGS/A PROXXON (код 29862) | 5 454 грн. |
Акумуляторна шліфувальна машина Proxxon LGS/A 29862 | 5 181 грн. |
Акумуляторна шліфувальна машина Proxxon LGS/A (29862) | 5 181 грн. |
Акумуляторна шліфувальна машина Proxxon LGS/A 29862 | 5 181 грн. |
Модификації PROXXON LGS/A 29862
Ціни на PROXXON LGS/A 29862 |
---|---|---|---|---|
PROXXON LGS/A 29862 | від 5 181 грн. | 4 пропозиції | ||
PROXXON LGS/A 29860 | від 8 663 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →