Шліфувальна машина PROXXON WAS/A 29827
Відео 1Фото 5 |
PROXXON WAS/A 29827 акк. відсутнійкейс / акк. 1 шт 2.6 Агод |
|
Модель 29827 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою і кейса, а в комплекті моделі 29825 один акумулятор (2.6 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON WAS/A 29827
Аккумуляторная цилиндрическая шлифмашина PROXXON WAS/A (код 29827) | 5 169 грн. |
Акумуляторна циліндрична шліфмашина Proxxon WAS/A 29827 | 5 169 грн. |
Акумуляторна циліндрична шліфмашина Proxxon WAS/A 29827 | 5 169 грн. |
Відеоогляди
Модификації PROXXON WAS/A 29827
Ціни на PROXXON WAS/A 29827 |
---|---|---|---|---|
PROXXON WAS/A 29827 | від 5 169 грн. | 4 пропозиції | ||
PROXXON WAS/A 29825 | від 8 601 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →