Літня шина Vredestein Ultrac Vorti 255/45 R20 105Y
Відео 20Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac Vorti 255/45 R20 105Y 255/45 R20 105 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac Vorti 255/45 R20 105Y
Усі ціни 21 →Шина Vredestein Ultrac Vorti 255/45 R20 105Y XL | 5 048 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti 255/45 ZR20 105Y XL | 5 600 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti 255/45 ZR20 105Y XL | 5 194 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti (255/45R20 105Y) | 5 139 грн. |
VREDESTEIN Ultrac Vorti 255/45R20 105Y | 5 280 грн. |
ще 16 пропозицій
0 0 0 12 |
Найкраща з того, на чому їздив! Рівень Michelin Pilot Super Sport у майже вдвічі меншій ціні! М'якість, надійність, керованість. На потужній машині (від 400 сил) зношується за сезон. користуюся Vredestein Ultrac Vorti 255/45 R19 104Y більше року |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Vredestein Ultrac Vorti 255/45 R20 105Y
Ціни на Vredestein Ultrac Vorti 255/45 R20 105Y |
---|---|---|---|---|
Vredestein Ultrac Vorti 255/45 R20 105Y | від 5 048 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →