Радіатор опалення Purmo Compact 11 500x900
від 3 000 до 5 925 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 11 79
Характеристики
Purmo Compact 11 500x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 11 500x900
PURMO PURMO Compact 11 500x900 (F061105009010300) | 3 215 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 11 500x900 | 5 925 грн. |
PURMO Compact 11 500x900 (F061105009010300) | 3 000 грн. |
Закрити
Рекомендуємо