Радіатор опалення Purmo Compact 22 300x900
від 3 705 до 7 521 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 300x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 300x900
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 300x900 (F062203009010300) | 4 082 грн. |
Радиатор стальной Purmo Compact 22 тип 300х900 | 3 705 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 300x900 | 7 521 грн. |
PURMO Compact 22 300x900 (F062203009010300) | 3 809 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 300x900 | 5 167 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 300x900 | 5 133 грн. |
Закрити
Рекомендуємо