Радіатор опалення Purmo Compact 22 600x1200
від 6 835 до 8 617 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 600x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 600x1200
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 600x1200 (F062206012010300) | 6 835 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 600x1200 | 7 556 грн. |
Purmo Compact 22 600x1200 F062206012010300 | 6 958 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 600x1200 | 8 617 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 600x1200 | 8 550 грн. |
Закрити
Рекомендуємо