Радіатор опалення Purmo Compact 11 500x1000
від 3 192 до 3 782 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 11 79
Характеристики
Purmo Compact 11 500x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 11 500x1000
Сортувати
PURMO PURMO Compact 11 500x1000 (F061105010010300) | 3 420 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 11 500x1000 | 3 782 грн. |
Purmo Compact 11 500x1000 F061105010010300 | 3 482 грн. |
Радіатор PURMO Compact 11 500 x 1000 | 3 782 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 11 500x1000 | 3 782 грн. |
PURMO Compact 11 500x1000 (F061105010010300) | 3 192 грн. |
Закрити
Рекомендуємо