Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 300x600
від 3 454 до 7 936 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 300x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 300x600
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 300x600 (F072203006011300) | 4 277 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 300х600 | 3 454 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 300x600 | 4 718 грн. |
PURMO Ventil Compact 22 300x600 F072203006011300 | 7 936 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 300x600 F072203006011300 | 4 303 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 300x600 | 4 729 грн. |
PURMO Compact Ventil 22 300x600 (F072203006011300) | 4 010 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 300x600 | 5 359 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 300x600 | 5 326 грн. |
Закрити
Рекомендуємо