Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 300x600 (FK0220306W02)
від 3 050 до 5 856 грн. Порівняти ціни 34 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 300x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 300x600
Сортувати
Kermi Kermi Therm x2 FKO 22 300x600 | 4 016 грн. |
Kermi Kermi FKO 22 300x600 | 3 424 грн. |
Радиатор отопления Kermi Therm-X2 Profil-K FK0 22 300X600 мм 613 Вт | 4 012 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Profil-K FK0 22 300X600 613 Вт FK0220306W | 4 016 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K FK0 22 300X600 613 Вт (FK0220306W02) | 4 016 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо