Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 500x400
від 3 755 до 5 759 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 500x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 500x400
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 500x400 (F072205004011300) | 4 558 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 500х400 | 3 755 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x400 | 5 039 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 500x400 F072205004011300 | 4 640 грн. |
Радіатор PURMO Ventil Compact тип 22 500х400 | 5 051 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x400 | 5 039 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x400 | 5 759 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x400 | 5 685 грн. |
Закрити
Рекомендуємо