Радіатор опалення Purmo Compact 22 500x600
від 3 649 до 6 771 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 500x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 500x600
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 500x600 (F062205006010300) | 3 649 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 500x600 | 4 034 грн. |
PURMO Compact 22 500x600 F062205006010300 | 6 771 грн. |
Purmo Compact 22 500x600 F062205006010300 | 3 714 грн. |
Радіатор PURMO Compact тип 22 500х600 | 3 742 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 500x600 | 4 034 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 500x600 | 4 590 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 500x600 | 4 557 грн. |
Закрити
Рекомендуємо