Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 900x400
від 5 865 до 11 581 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 900x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 900x400
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 900x400 | 6 285 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 900x400 | 11 581 грн. |
PURMO Compact Ventil 22 900x400 | 5 865 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 900x400 | 7 946 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 900x400 | 7 874 грн. |
Закрити
Рекомендуємо