Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 900x600
від 6 956 до 13 671 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 900x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 900x600
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 900x600 (F072209006011300) | 7 420 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 900x600 | 13 671 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 900x600 F072209006011300 | 7 553 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 900x600 | 8 222 грн. |
PURMO Compact Ventil 22 900x600 (F072209006011300) | 6 956 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 900x600 | 9 353 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 900x600 | 9 288 грн. |
Закрити
Рекомендуємо