Акустична система Pylon Audio Opal Monitor
Фото 3 |
Pylon Audio Opal Monitor |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pylon Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pylon Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pylon Audio Opal Monitor
Фронтальні акустичні колонки Pylon Audio Opal Monitor (wenge) | 16 200 грн. |
Фронтальні акустичні колонки Pylon Audio Opal Monitor (black) | 23 300 грн. |
Фронтальні акустичні колонки Pylon Audio Opal Monitor (nut) | 23 300 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →