Витяжка Pyramida WHX 50 BR коричневий
Фото 5 |
Pyramida WHX 50 BR коричневий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida WHX 50 BR коричневий
Усі ціни 9 →Вытяжка Pyramida whx 50 br | 3 169 грн. |
Витяжка кухонна PYRAMIDA WHX 50 BR | 3 025 грн. |
Витяжка традиційна Pyramida WHX 50 BR | 3 168 грн. |
Витяжка Pyramida WHX 50 BR | 3 236 грн. |
Витяжка Pyramida WHX 50 BR | 3 402 грн. |
ще 4 пропозиції
Просто, але функціонально. Усвідомлено брали недорогу. Хоча за якістю виявилася досить гідна техніка. Потужність за відчуттями відповідає заявленій. Без наворотів, але все потрібне: три швидкості, світло. По шуму нічого надзвичайного. Витяжка та й витяжка. У чорному, до речі, дуже нічого виглядає Потужність, освітлення Немає Лика: користуюся Pyramida WHX 50 BL кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →