Витяжка Minola HPL 513 BR коричневий
Фото 8 |
Minola HPL 513 BR коричневий 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HPL 513 BR коричневий
Усі ціни 14 →Minola HPL 513 BR | 2 799 грн. |
Minola Minola HPL 513 BR 5902767908788 | 2 799 грн. |
Кухонна витяжка Minola HPL 513 BR | 2 799 грн. |
Вытяжка Minola Hpl 513 Br | 2 799 грн. |
MINOLA HPL 513 BR | 2 737 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Minola HPL 513 BR
Ціни на Minola HPL 513 BR |
---|---|---|---|---|
Minola HPL 513 WH білий | від 2 411 грн. | 3 пропозиції | ||
Minola HPL 513 BR коричневий | від 2 737 грн. | 14 пропозицій | ||
Minola HPL 513 BL чорний | від 2 411 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →