Витяжка ELEYUS Line I 50 BL чорний
Відео 1Фото 7 |
ELEYUS Line I 50 BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Line I 50 BL чорний
Усі ціни 43 →Eleyus Eleyus Line I 50 BL 5540 | 2 685 грн. |
Кухонна витяжка Eleyus Line I 50 BL | 2 899 грн. |
Витяжка Eleyus Line I 50 BL | 2 685 грн. |
ELEYUS LINE I 50 BL | 2 798 грн. |
Вытяжка Eleyus Line I 50 Bl | 2 698 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ELEYUS Line I 50 BL
Ціни на ELEYUS Line I 50 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Line I 50 BG бежевий | від 2 169 грн. | 56 пропозицій | ||
ELEYUS Line I 50 WH білий | від 2 179 грн. | 49 пропозицій | ||
ELEYUS Line I 50 BR коричневий | від 2 299 грн. | 45 пропозицій | ||
ELEYUS Line I 50 IS нержавіюча сталь | від 2 739 грн. | 61 пропозиція | ||
ELEYUS Line I 50 BL чорний | від 2 364 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →