Витяжка Pyramida AGT 60 PB IX нержавіюча сталь
Фото 7 |
Pyramida AGT 60 PB IX нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida AGT 60 PB IX нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →PYRAMIDA AGT 60 PB IX | 4 817 грн. |
PYRAMIDA AGT 60 PB IX | 4 793 грн. |
Вытяжка pyramida agt 60 pb ix | 5 235 грн. |
PYRAMIDA AGT 60 PB IX | 4 990 грн. |
PYRAMIDA AGT 60 PB IX | 5 699 грн. |
PYRAMIDA AGT 60 PB IX | 4 769 грн. |
Витяжка PYRAMIDA AGT 60 PB IX | 5 699 грн. |
Модификації Pyramida AGT 60 PB IX
Ціни на Pyramida AGT 60 PB IX |
---|---|---|---|---|
Pyramida AGT 60 PB WH білий | від 4 017 грн. | 8 пропозицій | ||
Pyramida AGT 60 PB IX нержавіюча сталь | від 4 769 грн. | 7 пропозицій | ||
Pyramida AGT 60 PB BL чорний | від 4 017 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →