Гусятниця Pyrex Essentials 465A000 4.6 л
Pyrex Essentials 465A000 4.6 л7 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Essentials 465A000 4.6 л
Усі ціни 15 →Каструля Pyrex Essentials, з кришкою, 4,5 л (465A000/7644) | 875 грн. |
Кастрюля с/к PYREX ESSENTIALS стеклянная прямоугольная. 3л +1.5л упаковка | 851 грн. |
Pyrex Essentials 465A000 | 790 грн. |
Каструля Pyrex Essentials 3 л + 1.5 л (465A000/7644) 465A000/7644 | 875 грн. |
Pyrex 465A000/7644 | 796 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pyrex Essentials 465A000
Ціни на Pyrex Essentials 465A000 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Essentials 465A000 4.6 л | від 569 грн. | 16 пропозицій | ||
Pyrex Essentials 466A000 7 л | від 612 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →