Унітаз Q-tap Robin QT1333046ENRW
Фото 4 |
Q-tap Robin QT1333046ENRW |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Robin QT1333046ENRW
Усі ціни 64 →Унітаз підвісний Qtap Robin New Rimless QT1333046ENRW з сидінням Soft Clos | 6 577 грн. |
Унітаз підвісний Q-Tap Robin BLA 2196 QTROBBLA2196 з сидінням soft-close | 12 872 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий Q-TAP Robin із сидінням з мікроліфтом | 6 093 грн. |
Q-Tap Q-Tap Robin New QT1333046ENRMB | 9 693 грн. |
Унітаз підвісний з сидінням Soft-close Qtap Robin (QT1333046ENRW) QT133304 | 6 093 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →