Тумба під умивальник Aquarius Rimini 80 70942885
Aquarius Rimini 80 70942885 80 см100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquarius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquarius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Rimini 80 70942885
Тумба підвісна Aquarius Rimini 80 графіт 70942884 з раковиною Vero | 10 640 грн. |
Тумба AQUARIUS RIMINI 80 навісна (поличка) Білий з умивальником Vero (W) ( | 12 533 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Rimini 80 70942885 з раковиною Vero | 10 530 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Rimini 80 70942885 з раковиною Vero | 10 640 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Rimini 80 графіт 70942884 з раковиною Vero | 10 530 грн. |
Модификації Aquarius Rimini 80 70942885
Ціни на Aquarius Rimini 80 70942885 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Rimini 80 70942885 | від 10 530 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquarius Rimini 100 70942879 | від 12 183 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →