Автомагнітола QLine AMR-1023
QLine AMR-1023
Монтаж:2DIN
Дод. носій:USB (тил)
Підсилювач:51 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:10 "
Пам'ять:32 ГБ, ОЗП 2 ГБ
Всі характеристики
Характеристики AMR-1023
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QLine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QLine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QLine AMR-1023
Усі ціни 9 →Qline AMR-1023 Android 10 2/32 10 | 4 596 грн. |
Автомагнитола Qline AMR-1023 Android 10 2/32 10" | 2 999 грн. |
Автомагнітола штатна QLine AMR 1023P11-J-22-810 10" 2/32 JEEP Compass 2011 | 12 300 грн. |
Автомагнітола штатна QLine AMR 1023Р11-HO-22-491 10" 2/32 Honda Accord 200 | 12 300 грн. |
Автомагнітола штатна QLine AMR 1023P11-NI-22-478 10" 2/32 NISSAN X-Trail/Q | 12 300 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →