Автомагнітола QLine AMR-10612P11
QLine AMR-10612P11
Монтаж:2DIN
Дод. носій:USB (тил)
Підсилювач:55 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:10 "
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Підсвічування:RGB
Всі характеристики
Характеристики AMR-10612P11
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QLine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QLine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QLine AMR-10612P11
Усі ціни 7 →Автомагнітола штатна QLine AMR 10612P11-NI-22-478 10" 6/128 NISSAN X-Trail | 18 000 грн. |
Автомагнітола штатна QLine AMR 10612P11-NI-22-478А 10" 6/128 NISSAN X-Trai | 18 500 грн. |
Автомагнітола штатна QLine AMR 10612Р11-NI-22-308 10" 6/128 NISSAN Murano | 18 000 грн. |
Автомагнітола штатна QLine AMR 10612Р11-NI-22-816А 10" 6/12 NISSAN X-Trail | 18 500 грн. |
Автомагнітола штатна QLine AMR 10612Р11-NI-22-816 10" 6/12 NISSAN X-Trail/ | 18 000 грн. |
Автомагнітола штатна QLine AMR 10612P11-J-22-810 10" 6/128 JEEP Compass 20 | 18 000 грн. |
Автомагнітола штатна QLine AMR 10612P11-HO-22-491 10" 4/64 Honda Accord 02 | 18 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →