Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Radar

Всесезонна шина Radar Renegade-X 35/12.5 R15 113Q

Фото - Шини Radar Renegade-X 35/12.5 R15 113Q
Відео 22Фото 11
Виберіть розмір шин
Radar Renegade-X 35/12.5 R15 113Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
грязьова (Mud-Terrain)
Ширина
320 мм
Профіль
80 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
113
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
radartyres.com
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radar.

Купити Radar Renegade-X 35/12.5 R15 113Q

Radar Renegade-X 35/12.50 R15 113Q

Бренд - Radar;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - Q;Діаметр - 15;Профіль - 12.50;Ширина - 35;Індекс навантаження - 113;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
13 039 грн.

Radar Renegade-X (35/12.5R15 113Q)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
12 271 грн.

Radar Radar RENEGADE-X 35.00/12.5 R15 113Q

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
12 145 грн.

Всесезонна шина Radar Renegade-X 35/12.50 R15 113Q

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
13 561 грн.

Динаміка цін на Radar Renegade-X 35/12.5 R15 113Q

Відеоогляди