Літня шина Radar RPX800 225/55 R16 99W
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Radar RPX800 225/55 R16 99W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radar RPX800 225/55 R16 99W
Усі ціни 6 →Radar RPX 800 225/55 R16 99W (7084190662) | 3 570 грн. |
Radar RPX800 225/55 R16 99W | 3 809 грн. |
Шини Radar RPX800 225/55 ZR16 99W XL | 3 294 грн. |
Radar RPX800 225/55 R16 99W XL | 3 268 грн. |
Radar RPX-800 225/55 R16 99W XL RSC0109 | 2 973 грн. |
Radar RPX-800 225/55 R16 99W XL | 3 179 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →