Літня шина Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R16 99W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R16 99W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R16 99W
Усі ціни 25 →Шина Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R16 99W XL | 2 668 грн. |
Starmaxx Ultra Sport ST760 225/55 R16 99W XL | 2 714 грн. |
Starmaxx Ultra Sport ST760 225/55 R16 99W XL | 2 739 грн. |
Starmaxx Ultrasport ST760 (225/55R16 99W) | 2 691 грн. |
Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R16 99W XL | 3 055 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →