Душовий піддон Radaway Delos D 4D97514 (4D97514-03)
Radaway Delos D 4D97514 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Delos D 4D97514
Душевой поддон RADAWAY Delos D акриловый, прямоугольный плоский правый со | 12 824 грн. |
Душовий піддон Delos D з панеллю 900Rx750x145 білий 4D97514-03R (TM Radawa | 12 423 грн. |
Душовий піддон Delos D з панеллю 900Lx750x145 білий 4D97514-03L (TM Radawa | 12 423 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →