Душовий піддон Radaway Delos D 4D87514 (4D87514-03)
Radaway Delos D 4D87514 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Delos D 4D87514
Душевой поддон RADAWAY Delos D акриловый, прямоугольный плоский правый со | 11 705 грн. |
Душовий піддон Delos D з панеллю 800Rx750x145 білий 4D87514-03R (TM Radawa | 11 339 грн. |
Душевой поддон RADAWAY Delos D акриловый, прямоугольный плоский левый со с | 11 705 грн. |
Душовий піддон Delos D з панеллю 800Lx750x145 білий 4D87514-03L (TM Radawa | 11 339 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →