Душовий піддон Radaway Doros D SDRD1390 (SDRD1390-01)
Фото 3 |
Radaway Doros D SDRD1390 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Doros D SDRD1390
Усі ціни 13 →Душовий піддон Radaway Doros D 130x90 см (SDRD1390-01) SDRD1390-01 | 11 625 грн. |
Душовий піддон Radaway Doros D 1300x900x50 Білий (SDRD1390-01) SDRD1390-01 | 11 349 грн. |
Душевой поддон RADAWAY Doros D акриловый, прямоугольный плоский 1300x900 м | 11 625 грн. |
Doros D (SDRD1390-01) 130х90х5 5883-20 | 11 509 грн. |
Doros D (SDRD1390-01) 130х90х5 SDRD1390-01 | 11 509 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Radaway Doros D SDRD1390
Ціни на Radaway Doros D SDRD1390 |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros D SDRD9080 | від 7 234 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Doros D Compact SDRD1080 | від 8 669 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1090 | від 3 935 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1180 | від 8 243 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1190 | від 9 095 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1280 | від 6 971 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1290 | від 10 178 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1210 | від 11 494 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1390 | від 11 262 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →